Aktualności Tomaszek

Dzień Kredki 2019

Dzisiaj Dzień Kredki - nasze przedszkolaki też kolorowo świętowały. Fotoreportaż na naszym profilu FB. Zapraszamy!

Pasowanie na przedszkolaka

Fotoreportaż na naszym profilu FB. Zapraszamy!

Babysitter 2019

Może ma Pani ochotę na spokojne zakupy? A może Pan chciałby zabrać żonę na randkę, ale nie wiecie z kim zostawić waszego przedszkolaka? Już nie musicie szukać babysittera, po prostu przyprowadźcie dziecko w piątkowe popołudnie do przedszkola 🥳

Święto Niepodległości 2019

Z okazji Święta Niepodległości Sowy przepięknie zaśpiewały czym dla nich jest niepodległość 😍😭👏🏻

Dzień postaci z bajek

5 listopada świętowaliśmy Dzień postaci z bajek. Dziękujemy klasie 4 i Paniom z biblioteki szkolnej za przygotowanie tej baśniowej zabawy.

Lekcja angielskiego u Jeżyków.

Ależ one śpiewają 😁😍🤩

Odwiedziny filharmonii

Tym razem odwiedziny filharmonii poświęcone były podstawom muzyki. Dzieci dowiedziały się, że melodie mogą być durowe (wesołe) lub molowe (smutne). Dźwięki mogą być wysokie i niskie i możemy grać je piano (cicho) lub forte (głośno). Jak zawsze było bardzo zabawnie 😁

Miś dla schroniska 2019

Przedszkolna akcja Miska dla schroniska zakończona. Bardzo dziękujemy za przyniesione rzeczy.

Biedronki i Jeżyki na Zako Rancho, czyli super zabawa...

Dzień Babci i Dziadka 2019

Jak co roku Tomaszkowe przedszkolaki przygotowały piękny program z okazji Dnia Babci i Dziadka_ Młodsze dzieci przez swój występ opowiedziały zimową historię z choineczkami, bałwankami i śnieżynkami w rolach głównych. Wszystkie Babcie i Wszyscy Dziadkowie byli oczywiście dumni i wzruszeni dzięki swoim wnukom. Do oglądania filmu i zdjęć z tej imprezy zapraszamy na nasz profil FB

Książka moim przyjacielem...

Po raz kolejny tomaszkowe przedszkolaki spotkały się, aby razem czytać ulubione bajki. Tym razem odwiedziła nas mama Oliwiera i czytaliśmy jego ulubione książeczki, a wspólna zabawa jak zawsze była świetna Do oglądania zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy na nasz profil na FB

Silly Hat Day

Silly Hat Day — czyli Tomaszki uczą się angielskiego na wesoto :) W styczniu jak wiadomo jest zimno i trzeba nosić czapkę, ale Tomaszkowe przedszkolaki pokazaly swoją kreatywność tworząc swoje własne nico ,,szalone czapko-kapelusze" i przy okazji uczyły się angielskiego. Było dużo śmiechu i świetnej zabawy!

Zabawy na cztery pory roku — ZIMA

W piątek, 12 stycznia do naszego przedszkola przyszła Pani ZIMA ze swoim pomocnikiem — Eskimosem. Tomaszkowe przedszkolaki świetnie się bawiły, a przy okazji uczyły o tym z czego jest lód, dlaczego jest zimny, gdzie mieszkają pingwiny, co to jest igloo i wielu innych ważnych „zimowych" rzeczy. Teraz już czekamy na wizytę zielonej Pani wiosny!

Szlachetna paczka 2019

Już po raz kolejny dzieci, uczniowie, kadra rodzice naszych placówek zaangażowali się w piękna akcje mądrego pomagania — Szlachetna Paczka. W tym roku nasze placówki pomogły siedmiu rodzinom w potrzebie z Tomaszowa i okolic Dzięki hojności rodziców i pracowników żebraliśmy całą potrzebna pomoc w postaci żywności, środków czystości, sprzętów AGD, zabawek, ubrań i węgla na opał Uda się też nam zebrać potrzebne finanse na aparat słuchowy dla osoby z 90% niedosłuchem. W ostatni dzień przed ogólnopolskim finałem wszyscy razem pakowaliśmy zebrane prezenty i uczyliśmy się na czym polega mądra pomoc.

Świąteczny koncert w Tomaszku

13 grudnia w Tomaszkowe przedszkolaki, jak co roku. przygotowały przedstawienie świąteczne dla swoich bliskich Tym razem program składał się z pięknego koncertu kolęd oraz czytania fragmentów Bożonarodzeniowej historii z Ewangelii Łukasza. Po pięknym przedstawieniu wszyscy razem zjedliśmy Wigilijna kolację przygotowana z tej okazy przez rodziców. Było to wyjątkowe wydarzenie. Dziękujemy bardzo Fundacji Proem Zako za udostępnienie nam ośrodka w Zakościelu.

Filharmonia w Meksyku

W ramach edukacji muzycznej nasze przedszkole kolejny raz odwiedzili muzycy. Tym razem gościliśmy gitarzystów z Meksyku i Peru. Ta bardzo radosna i rytmiczna muzyka bardzo spodobała się Tomaszkowym przedszkolakom oraz uczniom klasy I. Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmu na naszym profilu FB.

Teatr w Tomaszku - Calineczka

W lutym gościliśmy w Tomaszku teatr lalek "Bajka"; z przedstawieniem "Calineczka". Przedstawienie bardzo podobało się małym widzom i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do oglądnia zdjęć na naszym profilu FB.

Dzień Babci i Dziadka 2017

Jak co roku Tomaszkowe przedszkolaki przygotowały piękny program, który zaprezentowały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Były piękne piosenki i wierszyki, własnoręcznie zrobione prezenty i wspólne świętowanie przy torciku. Zapraszamy do oglądania zdjęć na naszym profilu FB.

Tomaszkowa Wigilia 2017

Święta to w Tomaszku bardzo ważne wydarzenie i zawsze w wyjątkowy sposób się nich przygotowujemy. Po raz kolejny spotkaliśmy się w Zakościelu, aby wspólnie świętować nadchodzące Boże Narodzenie. Przedszkolaki przygotowały bardzo piękny świąteczny koncert, otrzymały świąteczne upominki, a na koniec razem z rodzicami zjedliśmy wigilijną kolację. Zapraszamy do oglądania zdjęć na FB.

Teatr Falkoshow przedstawienie "Choinka"

W grudniu po raz kolejny odwiedził nas bardzo lubiany przez dzieci teatr Falkoshow z Karkowa. Tym razem oglądaliśmy piękne przedstawienie "Choinka" dzięki któremu uczyliśmy się znaczenia wielu świątecznych symboli, które towarzyszą nam w podczas przygotowań do Bożego Narodzenia.

Przegląd piosenki